تازه های کتاب: حیوانات دانشمند در پنج کتاب معرفی شدند

تازه های کتاب: حیوانات دانشمند در پنج کتاب معرفی شدند

حیوانات دانشمند نوشته‌ لیون گری است که به بررسی مهارت‌های حیوانات در ساخت و ساز، برقرار کردن ارتباط، شیوه‌های پنهان شدن و شیوه‌ سازگاری آنان با محیط پرداخته است.

یکشنبه 11 آذر 1397 ساعت 16:4

به نقل از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «حیوانات ابزارساز در حیات‌وحش»، «حیوانات ردیاب در حیات‌وحش»، «حیوانات تغییر شکل دهنده در حیات‌وحش»، «حیوانات پیغام‌رسان در حیات‌وحش» و «حیوانات مهندس در حیات‌وحش» عنوان کتاب‌های این مجموعه است که هر کتاب هویت مستقل دارد و کودکان 9 تا 12 سال مخاطبان آن هستند.

این آثار که از سوی مجید عمیق ترجمه شده‌، همراه با بخش‌های ویژه‌ای در قالب جعبه‌ دانستنی‌ها، متن اصلی، توضیح عکس‌ها و تصویرها درک مسائل را برای مخاطب راحت کرده ‌است.
در بخشی از مجموعه‌ با «حیوانات دانشمند» با مطالبی با عنوان «تقلید از طبیعت» همراه می‌شویم. برخی از شیوه‌هایی را که انسان‌ها با الهام از دنیای حیات‌وحش به کار گرفته‌اند در این بخش عنوان شده است.
هر یک از این دانشنامه‌ها که با واژه‌نامه‌ و نمایه همراه‌ است، 64 هزار ریال قیمت دارد.
هر یک از کتاب‌های این مجموعه در 32 صفحه رنگی و با شمارگان 7 هزار نسخه از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده و این آثار با رعایت کامل قانون بین‌المللی حق نشر (کپی رایت) و اجازه‌ رسمی انتشارات Brown Bear از کشور انگلستان به چاپ رسیده‌ است.

تعداد بازدید : 1854

ثبت نظر

ارسال